Wat kun je doen in de wijk?

Een goede buur

Voor iedereen die wil weten wat er in de wijk te doen is, die iets wil betekenen voor zijn/haar buren, die juist zelf hulp nodig heeft of die meer mensen wil leren kennen in de buurt.
Meer informatie:
Email: stevenshof@eengoedebuur.nl
Website: www.eengoedebuur.nl

BUURbook

Het onafhankelijk, sociaal platform voor je buurt.
Meer informatie: www.buurbookleiden.nl

Samen en sociaal

Incluzio: https://www.incluzioleiden.nl/locatiezoeker/huis-van-de-buurt-stevenshof/

SOL: https://www.solnetwerk.nl/leiden/agenda/

BUZz: https://buzzleiden.nl/activiteiten-stevenshof/

Bridge Club Paljas avanroijen@xmsnet.nl

Tennisvereniging Stevenshof, seniorencafé: https://www.tvstevenshof.nl/page/34531/Activiteiten

Wijkraad Stevenshof:  https://www.wijkraadstevenshof.nl/c/activiteiten

 

Sport en bewegen

Vitality Club Stevenshof: https://www.vitality-club.nl/leiden-stevenshof/

Fietsmaatjes: https://fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl/

Incluzio: https://www.incluzioleiden.nl/locatiezoeker/huis-van-de-buurt-stevenshof/

SOL: https://www.solnetwerk.nl/leiden/agenda/

Cordes Fysio, fitness: https://cordesfysio.nl/fitness/

Tennisvereniging Stevenshof: https://www.tvstevenshof.nl/

IJsvereniging Rijndijk: https://www.ijsbaanstevenshof.nl/

 

Bibliotheek en cultuur

BplusC: https://www.bplusc.nl/bibliotheek/bibliotheek-stevenshof/

Therapiepraktijk de Muze: http://www.therapiepraktijkmuze.nl/index.html

 

Hulpvragen

Een goede buur: www.eengoedebuur.nl

Sociaal Wijkteam Stevenshof: https://www.sociaalwijkteamleiden.nl/

Centrum voor Jeugd en Gezin: https://www.gcstevenshof.nl/centrum-voor-jeugd-en-gezin/

 

Gedrag en Gezondheid

Huisartsenzorg

Gezondheidscentrum Stevenshof: https://www.gcstevenshof.nl/huisartsen/

Huisartsenpraktijk Zaaijer: https://zaaijerenzaaijer.praktijkinfo.nl/

Academische Apotheek Stevenshof: https://www.apotheekstevenshof.nl/

Fysiotherapie

Fysiotherapie Stevenshof: https://www.gcstevenshof.nl/fysiotherapie/

Cordes Fysio: https://cordesfysio.nl/

Diëtetiek: https://www.gcstevenshof.nl/dietist/

Psychologie, ELP groep: https://www.gcstevenshof.nl/psychologen/

Logopedie Stevenshof: http://www.logopediestevenshof.nl/

Verloskunde: https://www.gcstevenshof.nl/verloskundigen/

SCAL medische diagnostiek: https://www.gcstevenshof.nl/artsenlaboratorium/

Organ Balance: https://organbalance.nl/

Therapiepraktijk de Muze: http://www.therapiepraktijkmuze.nl/index.html

Centrum voor Jeugd en Gezin: https://www.gcstevenshof.nl/centrum-voor-jeugd-en-gezin/

Thuiszorg:

Activite: https://activite.nl/

Libertas: https://www.libertasleiden.nl/thuiszorg/

 

Heeft u ook een vitaal aanbod in de wijk en wilt u hier vermeld worden? Stuur een verzoek naar info@stevenshofvitaal.nl

 

Print Friendly, PDF & Email